- Atlaide
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SH-RJ013W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
| Produkta veids | Hibrīds (divi vienā) |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Konvertējams (Folder) |
| Krāsas nosaukums | Matte Gray |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs, Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Mājas |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 2880 x 1800 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Jā |
| HD veids | 3K |
| Paneļa veids | OLED |
| Displeja krāsu skaits | 1,07 miljardi krāsu |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Displeja virsma | Spīdums |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Maksimālais displeja spilgtums (HDR) | 500 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 120 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000000:1 |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR True Black 500 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 7 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 258V |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,8 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 4 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 4 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 4,8 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 3,7 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 2,2 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 2200 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora bāzes jauda | 17 W |
| Maksimālā turbo jauda | 37 W |
| Copilot+ PC | Jā |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 115 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 47 TOPs |
| GPU veiktspēja līdz | 64 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas formas standarts | Uz iepakojuma |
| Atmiņas kanāli | Viens kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2280 (22 x 80 mm) |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | MicroSD (TransFlash) |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | NVIDIA GeForce RTX 5050 |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Arc Graphics 140V |
| Diskrētā GPU ražotājs | NVIDIA |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Arc Graphics |
| Audio sistēma | Smart Amp |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējās kameras HD veids | Full HD |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Remontējamības indekss | 9.2 |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Home |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64 biti |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Izmēģinājuma programmatūra | 1-month trial for new Microsoft 365 customers. Credit card required. |
| Akumulatora jauda | 63 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija jons |
| Baterijas šūnu skaits | 3 |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 150 W |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera izvades strāva | 7,5 A |
| AC adaptera izejas spriegums | 20 V |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, Lietotājs |
| Atbilstības sertifikāti | REACH |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Svars | 1,95 kg |
| Platums | 355 mm |
| Dziļums | 244,3 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,82 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,89 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Код: BTO501_PC14255_EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 14 PC14255, AMD Ryzen™ 3, 3,3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 8 GB, 512 GB
Код: MHFD4ZE/A
Бренд: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 256GB SSD - Citrus|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 256 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Lime|Weight 1.23 kg|MHFD4ZE/A
Код: 90NB16F1-M009T0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook S16 M3607HA-RP011W, AMD Ryzen™ 5, 12 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB
Код: 90NB14P3-M00770
Бренд: Asus
ASUS Vivobook S14 OLED M5406WA-PP061W, AMD Ryzen AI 9, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 пикселей, 24 GB, 1 TB
Код: 90NB1831-M00150
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 16 OLED M1605NAQ-SH035W, AMD Ryzen™ 7, 3,2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 1 TB
Код: 90NB15A1-M001V0
Бренд: Asus
ASUS Vivobook 16 X1607CA-MB045W, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Код: 90NX06R1-M02060
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5404CMA-Q51615X, Intel Core Ultra 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: 90NX0811-M02320
Бренд: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1403CVA-S61861X, Intel Core 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: 90NB14X1-M00820
Бренд: Asus
ASUS Zenbook Duo UX8406CA-PZ009W, Intel Core Ultra 9, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 пикселей, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Код: VECTOR 16HX AI A2XWIG-207NL
Бренд: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-209NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 2 TB, Windows 11
Код: BTO107_PB13250_EMEA_EST
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: RAIDER 18HX AI A2XWJG-232NL
Бренд: MSI
MSI Raider 18 HX AI A2XWJG-232NL, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 3840 x 2400 пикселей, 64 GB, 4 TB, Windows 11 Home
Код: 90NR0KT1-M00340
Бренд: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UP-QT016W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 1 TB
Код: VECTOR 16 HX AI A2XWHG-600NL
Бренд: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-600NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 пикселей, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Код: BTO110_PB13250_2N1EMEA
Бренд: Dell
DELL Pro 13 Plus PB13250 2-in-1, Intel Core Ultra 5, 33,8 cm (13.3"), 1920 x 1200 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Код: CYBORG_15_B13WEKG-646NL
Бренд: MSI
MSI Cyborg 15 B13WEKG-646NL, Intel® Core™ i5, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 пикселей, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SH-RJ013W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home