- Atlaide
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 3840 x 2400 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Stellar Gray |
| Apvalka materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Tirgus pozicionēšana | Bizness |
| Oriģinālais zīmola nosaukums | MSI |
| Displeja diagonāle | 40,6 cm (16") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2400 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | UHD+ |
| Paneļa veids | OLED |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | DCI-P3 |
| Krāsu gamma | 100% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Atbalsta HDR | Jā |
| High Dynamic Range (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR 600 |
| Procesora tips | Intel Core Ultra 9 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | 288V |
| Procesora paaudze | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Multikodola tips | 8 |
| Procesora stieples | 8 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 5,1 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 4 |
| Mazjaudas efektivitātes kodoli | 4 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 5,1 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu maksimālā turbofrekvence | 3,7 GHz |
| Veiktspējas kodola bāzes frekvence | 3,3 GHz |
| Mazjaudas efektivitātes kodolu pamatfrekvence | 3300 MHz |
| Procesora kešatmiņa | 12 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora bāzes jauda | 30 W |
| Maksimālā turbo jauda | 37 W |
| Copilot+ PC | Jā |
| Neironu procesa bloks (NPU) | Intel AI Boost |
| Blīvuma atbalsts | Jā |
| Windows Studio efektu atbalsts | Jā |
| NPU atbalstītie mākslīgā intelekta programmatūras tvērumi | DirectML, OpenVINO, Windows ML, ONNX RT, WebNN |
| Kopējā procesora veiktspēja līdz | 120 TOPs |
| NPU veiktspēja līdz | 48 TOPs |
| GPU veiktspēja līdz | 67 TOPs |
| Iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 32 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | LPDDR5x-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 8533 MHz |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD, SDHC, SDXC |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel Arc Graphics 140V |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel Arc Graphics |
| Audio sistēma | Nahimic 3 |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņu ražotājs | Nahimic |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Video tveršanas ātrums | 30 fps |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 0 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Thunderbolt 4 portu skaits | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Jā |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| Apkārtējās gaismas sensors | Jā |
| Tuvuma sensors | Jā |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras aizmugurgaismojuma krāsa | Balts |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Windows 11 Pro |
| Microsoft Copilot | Jā |
| Iekļautā programmatūra | Killer Control Center, DTS Audio Processing, MSI AI Engine, AI Noise Cancellation Pro, Microsoft Effect Pack (MEP), MSI Center S |
| Akumulatora jauda | 99,9 vatstunda |
| Baterijas šūnu skaits | 4 |
| Baterijas performance | 6459 mAh |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 100 W |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Kabeļa saslēga slots | Jā |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Ilgtspējas sertifikāti | EPEAT Silver |
| Svars | 1,5 kg |
| Platums | 358,4 mm |
| Dziļums | 254,4 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,69 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,9 cm |
| Garantijas periods | 3 gads(i) |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: 90NR0LM1-M001H0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G18 G815JPR-S9038W, Intel® Core™ i9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NR0KV1-M00330
Zīmols: Asus
ASUS TUF Gaming A16 FA608UM-QT013W, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB
Norāde: 90NB14F1-M00940
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook S14 UX5406SA-PV050W, Intel Core Ultra 7, 35,6 cm (14"), 2880 x 1800 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG A17 AI B2HWFKG-028NL
Zīmols: MSI
Notebook|MSI|Cyborg|Cyborg A17 AI B2HWFKG|CPU AMD Ryzen 7|260|3800 MHz|17.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR5|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 5060|8GB|ENG|Windows 11 Home|Black|2.5 kg|CYBORGA17AIB2HWFKG028NL
Norāde: KATANA 15 HX B14WFK-845NL
Zīmols: MSI
MSI Katana 15 HX B14WFK-845NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: VECTOR 16HX AI A2XWIG-209NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWIG-209NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1511-M001U0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 Flip TP3607SA-RJ033W Copilot+ PC, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG 15 B13WFKG-804NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 15 B13WFKG-804NL, Intel® Core™ i7, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NX0751-M00U30
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5604CMA-Q90732X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: 90NB15F2-M001L0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 M1607KA-MB024W Copilot+ PC, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB1602-M005R0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 14 X1407QA-LY045W Copilot+ PC, Qualcomm Snapdragon, 3 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NB0ZR2-M044R0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2513W, AMD Ryzen™ 3, 2,4 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 8 GB, 512 GB
Norāde: 90NB15A1-M001V0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook 16 X1607CA-MB045W, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1551-M005F0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S16 OLED S5606CA-RI069W, Intel Core Ultra 7, 40,6 cm (16"), 2880 x 1800 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: CYBORG A17 AI B2HWFKG-015NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A17 AI B2HWFKG-015NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: CYBORG 17 B13WGKG-231NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg 17 B13WGKG-231NL, Intel® Core™ i7, 43,9 cm (17.3"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
MSI Prestige 16 AI+ Evo B2VMG-017NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 3840 x 2400 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Pro