- Atlaide
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10, Intel® Core™ i7, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Pelēks
| Produkta veids | Portatīvais dators |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Formas faktors | Gliemežvāks |
| Krāsas nosaukums | Luna Grey |
| Apvalka materiāls | Akrilonitrilbutadiēnstirēnterpolimēra (ABS), Alumīnijs, Polikarbonāts (PC) |
| Displeja diagonāle | 38,9 cm (15.3") |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 pikseļi |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nē |
| HD veids | WUXGA |
| Paneļa veids | IPS |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Projektora formātu attiecība | 16:10 |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | Jā |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 45% |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Procesora tips | Intel® Core™ i7 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora modelis | i7-13620H |
| Procesora paaudze | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Multikodola tips | 10 |
| Procesora stieples | 16 |
| Procesora pastiprinātā režīma frekvence | 4,9 GHz |
| Veiktspējas kodoli | 6 |
| Efektīvie kodoli | 4 |
| Veiktspējas kodola maksimālā turbo frekvence | 4,9 GHz |
| Efektīvā kodola maksimālā turbo frekvence | 3,6 GHz |
| Procesora kešatmiņa | 24 MB |
| Procesora kešatmiņas veids | Viedā kešatmiņa |
| Procesora bāzes jauda | 45 W |
| Maksimālā turbo jauda | 115 W |
| Iekšējā atmiņa | 16 GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 24 GB |
| Iekšējās atmiņas tips | DDR5-SDRAM |
| Atmiņas taktātrums | 4800 MHz |
| Atmiņas formas standarts | On-board + SO-DIMM |
| Atmiņas izkārtojums | 1 x 8 GB |
| Atmiņas sloti | 1x SO-DIMM |
| Atmiņas kanāli | Duālais kanāls |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1 TB |
| Uzglabāšanas nesējs | SSD |
| Optiskās diskierīces tips | Nē |
| Kopējā SSD ietilpība | 1 TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1 TB |
| SSD diskdziņa interfeisi | PCI Express 4.0 |
| NVMe | Jā |
| SSD formas standarts | M.2 |
| M.2 SSD izmērs | 2242 (22 x 42 mm) |
| Integrēts karšu lasītājs | Jā |
| Saderīgās atmiņas kartes | SD |
| Integrēts grafikas adapteris | Jā |
| Diskrētais grafikas adapteris | Nē |
| Diskrētais grafikas adaptera modelis | Nav pieejams |
| Integrēts grafikas adaptera modelis | Intel® UHD Graphics |
| Iebūvētā GPU ražotājs | Intel |
| Integrētā grafiskā adaptera saime | Intel® UHD Graphics |
| Audio sistēma | Dolby audiosistēma |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Iebūvēts mikrofons | Jā |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Priekšējā kamera | Jā |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja | 1280 x 720 pikseļi |
| Priekšējās kameras HD veids | HD |
| Infrasarkanā kamera | Jā |
| Privātuma kamera | Jā |
| Privātuma veids | Privātuma aizvars |
| Mobilā tīkla pieslēgums | Nē |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi standartu | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Antenas tips | 2x2 |
| Ethernet/LAN savienojums | Nē |
| Bluetooth | Jā |
| Bluetooth versija | 5.2 |
| WWAN | Nav instalēts |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.4 |
| Kopējā pieslēgvieta austiņām/mikrofonam | Jā |
| USB C veida DisplayPort alternatīvais režīms | Jā |
| Mātes plates chipset | Intel® SoC |
| Cipartastatūra | Jā |
| Rādītājierīce | Skārienpaliknis |
| Tastatūras apgaismojums | Jā |
| Tastatūras valoda | Angļu |
| Copilot taustiņš | Jā |
| Nodrošināta operētājsistēma | Nē |
| Akumulatora jauda | 50 vatstunda |
| Baterijas tehnoloģija | Litija polimērs (LiPo) |
| Nepārtrauktas video reproducēšanas laiks | 14,5 h |
| Ātrā uzlāde | Jā |
| USB Type-C uzlādes ports | Jā |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 65 W |
| AC adaptera frekvence | 50/60 Hz |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| USB barošanas padeve | Jā |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Nē |
| Windows Hello | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) | Jā |
| Trusted Platform Module (TPM) versija | 2.0 |
| Aizsardzība ar paroli | Jā |
| Paroles aizsardzība | BIOS, HDD, Ieslēgšana, Supervizors |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 43 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 95% |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95% |
| Sertifikācija | ErP Lot 6/26 RoHS compliant MIL-STD-810H |
| Svars | 1,59 kg |
| Platums | 343,4 mm |
| Dziļums | 239,5 mm |
| Augstums (priekšas) | 1,69 cm |
| Augstums (aizmugures) | 1,79 cm |
| AC adaperis komplektā | Jā |
Datu lapa
Ja vēlaties pievienot atsauksmi salidzini.lv lapā, spiediet šeit.
Norāde: MHFE4ZE/A
Zīmols: Apple
Notebook|APPLE|13-inch MacBook Neo: Apple A18 Pro chip with 6-core CPU and 5-core GPU, 8GB, 512GB SSD, Touch ID - Citrus|CPU Apple A|A18 Pro|13 "|2408 x 1506 pixels|RAM 8 GB|SSD 512 GB|Discrete graphics Not available|On-board graphics Yes|OS installed macOS Tahoe|Colour Lime|Weight 1.23 kg|MHFE4ZE/A
Norāde: AD1U9ET
Zīmols: HP
NB 255R G10 R5-7535U 15"/16/512GB DOS AD1U9ET HP
Norāde: 90NX0751-M00U40
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B5 B5604CMA-Q90733X, Intel Core Ultra 5, 40,6 cm (16"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Pro
Norāde: VECTOR 16 HX AI A2XWHG-600NL
Zīmols: MSI
MSI Vector 16 HX AI A2XWHG-600NL, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NR0LI1-M003Z0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix SCAR 18 G835LW-SA024W, Intel Core Ultra 9, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 2 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB1681-M00700
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook S14 S3407VA-LY076W, Intel Core 5, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 512 GB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB0ZR2-M044R0
Zīmols: Asus
ASUS Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2513W, AMD Ryzen™ 3, 2,4 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 8 GB, 512 GB
Norāde: CYBORG A15 AI B2HWFKG-215NL
Zīmols: MSI
MSI Cyborg A15 AI B2HWFKG-215NL, AMD Ryzen™ 7, 3,8 GHz, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 512 GB
Norāde: 90NX0801-M01ZY0
Zīmols: Asus
ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S71833X, Intel Core 3, 39,6 cm (15.6"), 1920 x 1080 pikseļi, 16 GB, 256 GB, Windows 11 Pro
Norāde: CYBORG A17 AI B2HWFKG-028NL
Zīmols: MSI
Notebook|MSI|Cyborg|Cyborg A17 AI B2HWFKG|CPU AMD Ryzen 7|260|3800 MHz|17.3"|1920x1080|RAM 16GB|DDR5|SSD 512GB|NVIDIA GeForce RTX 5060|8GB|ENG|Windows 11 Home|Black|2.5 kg|CYBORGA17AIB2HWFKG028NL
Norāde: C1LX2EA
Zīmols: HP
NB 15-FB3020NW R5-240 15"/16/512GB W11 C1LX2EA HP
Norāde: C3BX0EA
Zīmols: HP
NB 15-FB3041NW R7-7445HS 15"/16/512GB C3BX0EA HP
Norāde: 90NR0LG1-M002T0
Zīmols: Asus
ASUS ROG Strix G15 G615LW-S5075W, Intel Core Ultra 9, 40,6 cm (16"), 2560 x 1600 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Norāde: 90NB14U1-M00LJ0
Zīmols: Asus
ASUS Zenbook 14 OLED UM3406KA-QD066W, AMD Ryzen AI 5, 2 GHz, 35,6 cm (14"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB
Norāde: 90NB0ZR2-M04800
Zīmols: Asus
Notebook|ASUS|VivoBook Series|Go 15|E1504FA-BQ2513W|CPU Ryzen 5|7520U|2800 MHz|15.6"|1920x1080|RAM 16GB|LPDDR5|SSD 1TB|AMD Radeon Graphics|Integrated|ENG|Windows 11 Home|Black|1.63 kg|90NB0ZR2-M04800
Norāde: CROSSHAIR 18 HX AI A2XWGKG-049NL
Zīmols: MSI
MSI Crosshair 18 HX AI A2XWGKG-049NL, Intel Core Ultra 7, 45,7 cm (18"), 2560 x 1600 pikseļi, 32 GB, 1 TB, Windows 11 Home
Lenovo IdeaPad Slim 3 15IRH10, Intel® Core™ i7, 38,9 cm (15.3"), 1920 x 1200 pikseļi, 16 GB, 1 TB, Pelēks